Виховання духовної особистості – домінантна справа виховного процесу
Автор публікації
вчитель I кваліфікаційної категорії
Місце роботи: Почапинський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Лисянської районної ради Черкаської області
Посада: Місце роботи: Почапинський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Лисянської районної ради Черкаської області
Виховання духовної особистості – домінантна справа виховного процесу
Одним з визначальних компонентів виховного процесу, що передбачає формування вмінь і навичок, які дають можливість діяти з урахуванням суспільних вимог і норм поведінки є моральне виховання. Методи, засоби і прийоми виховання є різноманітними: створення проектів, етичні бесіди, роз’яснення, позитивний приклад, ігри , народні традиції, свята, перебування на лоні природи , колектив, громада, народна обрядовість і звичаєвість.
Вікно перегляду документа
Публікаційний матеріал порушує нагальну тему з виховання молоді. Гадаю, інформацію можна використати як доповідь на педагогічних радах, методичних об*єднаннях,батьківських зборах.
Духовно наповнена особистість може досягти певних висот, привести країну до кращих змін. Тому вихованню внутрішньо багатої людини, яка може ставити перед собою високу мету і слідувати за нею, відводиться провідне місце в навчально – виховному процесі. Спасибі за вислітлення актуальної теми.
Погоджуюся з автором, що домінантною справою виховного процесу є виховання духовної особистості, справжнього свідомого патріота своєї землі. І з опису досвіду роботи вашого НВК бачимо, що ви цьому докладає чимало зусиль, сієте щоденно “розумне, добре і вічне”…