super@urok-ua.com

Виховання духовної особистості – домінантна справа виховного процесу

Автор матеріалу: Виховання духовної особистості – домінантна справа виховного процесу

Виховання духовної особистості – домінантна справа виховного процесу
Одним з визначальних компонентів виховного процесу, що передбачає формування вмінь і навичок, які дають можливість діяти з урахуванням суспільних вимог і норм поведінки є моральне виховання. Методи, засоби і прийоми виховання є різноманітними: створення проектів, етичні бесіди, роз’яснення, позитивний приклад, ігри , народні традиції, свята, перебування на лоні природи , колектив, громада, народна обрядовість і звичаєвість.

Вікно перегляду документа

  • : Маловічко Світлана Миколаївна
  • : вчитель I кваліфікаційної категорії
  • : Почапинський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Лисянської районної ради Черкаської області
  • Стаття Виховання духовної особистості
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Публікаційний матеріал порушує нагальну тему з виховання молоді. Гадаю, інформацію можна використати як доповідь на педагогічних радах, методичних об*єднаннях,батьківських зборах.

  2. Духовно наповнена особистість може досягти певних висот, привести країну до кращих змін. Тому вихованню внутрішньо багатої людини, яка може ставити перед собою високу мету і слідувати за нею, відводиться провідне місце в навчально – виховному процесі. Спасибі за вислітлення актуальної теми.

  3. Погоджуюся з автором, що домінантною справою виховного процесу є виховання духовної особистості, справжнього свідомого патріота своєї землі. І з опису досвіду роботи вашого НВК бачимо, що ви цьому докладає чимало зусиль, сієте щоденно “розумне, добре і вічне”…