mail@urok-ua.com

Виховна година для 3 класу «Книга в нашому житті»

Мета: дати відомості про книгу – історичну пам’ятку людства та історію її виникнення; популяризувати читання літератури, забагачувати знання учнів засобами залучення до книги; формувати щоденну потребу у читанні книги; сприяти духовному збагаченню особистості, підвищенню культурного рівня.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1996

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Книга є першим другом для учнів. Я вважаю, що завдяки вдало підібраним завданням для кмітливих учнів вчителю вдалось мотивувати свою позицію щодо необхідності читання книг. Бажаю Вам креативності, здібних та активних учнів. Дякую!

  2. тема виховної години актуальна особливо в наш час комп,ютерізації.Цей захід сприятиме інтересу учнів до читання.Вчитель використовує цікаві форми і методи:загадки,прислів,я,логічні задачі.робота в команді.Добре,що учні закріплюють правила поведінки з книгою.Дякую.

  3. Цікава виховна година. Сьогодні діти читають все менше, зараз важко пробудити в учнів бажання до осягнення незвіданого, формувати усвідомлений інтерес до читання, але думаю ця виховна година допоможе. Тому такі заходи просто необхідні в школі.

  4. Виховна година відповідає віковим особливостям дітей. Використовується пізнавальний матеріал, робота з прислів*ями збагачує словник учнів. Обов*язковим є елемент бережного поводження з книгою.Цікавими є логічні завдання.