Виховна година для 3 класу «Книга в нашому житті»

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховна година для 3 класу «Книга в нашому житті»
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Михайло-Лукашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мета: дати відомості про книгу – історичну пам’ятку людства та історію її виникнення; популяризувати читання літератури, забагачувати знання учнів засобами залучення до книги; формувати щоденну потребу у читанні книги; сприяти духовному збагаченню особистості, підвищенню культурного рівня.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Для кожної людини книга відіграє значну роль. Значну частину життя ми крокуємо по життю із книгами – це період навчання. Далі ми звертаємось до книг : хто за потребою, а хто – за бажанням. Книга – це наш перший друг. Дякую за розробку!

  2. Книга – це велика цінність, тому вчителям потрібно постійно наголошувати учням на важливості книг. Хоча сьогодні розвиток техніки на високому рівні, але учні мають плекати бере\жливе ставлення до книги. Захід сподобався, є корисним.

  3. Книга є першим другом для учнів. Я вважаю, що завдяки вдало підібраним завданням для кмітливих учнів вчителю вдалось мотивувати свою позицію щодо необхідності читання книг. Бажаю Вам креативності, здібних та активних учнів. Дякую!

  4. тема виховної години актуальна особливо в наш час комп,ютерізації.Цей захід сприятиме інтересу учнів до читання.Вчитель використовує цікаві форми і методи:загадки,прислів,я,логічні задачі.робота в команді.Добре,що учні закріплюють правила поведінки з книгою.Дякую.

  5. Цікава виховна година. Сьогодні діти читають все менше, зараз важко пробудити в учнів бажання до осягнення незвіданого, формувати усвідомлений інтерес до читання, але думаю ця виховна година допоможе. Тому такі заходи просто необхідні в школі.

  6. Виховна година відповідає віковим особливостям дітей. Використовується пізнавальний матеріал, робота з прислів*ями збагачує словник учнів. Обов*язковим є елемент бережного поводження з книгою.Цікавими є логічні завдання.