Виховна година для учнів 7 класу «Голгофа голодної смерті…»

Виховна година для учнів 7 класу «Голгофа голодної смерті…»
У виховній годині йде ознайомлення учнів із жахливими роками голодомору в Україні. Розповідається про долі людей, які жили в ті тяжкі часи. Оспівується цінність хліба.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Для 7 класу досить рано піднімати дані питання може в старших класах . Але це моя особиста думка

  2. Матеріал повністю відповідає тематиці. Захід надзвичайно зворушує. Посилює мету заходу уривок із твору Уласа Самчука “Марія”, використання відео та “Молитва за Україну”. “Хай буде мир на всій землі та пахне хліб рум”яний на столі”!

  3. Захід спонукає до глибоких роздумів. Відлуння минулого відчувається в сьогоденні. Такий матеріал сприймати дуже важко, адже мова йде про страшні поневіряння нашого народу.

  4. Виховна година побудована на матеріалі, що відповідає віку учнів. Багото інформації, поєднання минулого із сучасним. театралізація епізоду робить захід ще більш емоційно насиченим. Вважаю, що такого роду заняття слід проводити, аби більше не повторилось.

  5. Емоційно важкий захід. Музичний і літературний матеріал повністю відповідає темі виховної години. Кожен елемент сценарію продуманий і має своє значення. Історії з минулого знайомлять учасників з тяжкими роками Голодомору. Молитва за Україну – свідоме завершення заходу, наповнює усіх надією і вірою у процвітання нашої держави.