mail@urok-ua.com

Виховна година “Історія українського козацтва”

Під час виховного заходу учні знайомляться з давно вже минулими подіями, що відбувалися на території України, розширюють знання про українське козацтво, традиції українського народу. Цікаві факти, пісні, сценки, конкурси, культура та традиції не залишать байдужим жодного глядача. На прикладах видатних українських козаків в учнів формується прагнення до досягнення життєвих цілей.

Виховна година

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
138

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Пізнавальний та необхідний захід розвиває у представників молодого покоління вміння самостійно аналізувати певні події та робити висновки. Цікаві конкурси створюють атмосферу свята. Поринути в історичні події допоміг відеофільм. Дякую.

  2. Дійсно цікава розробка, а головне насичена цікавими ,різноманітними завданнями,добре що був використаний відеофільм,історичні факти від минулого і до сьогодення.

  3. Одразу зацікавлює анотація до матеріалу, яка відповідає дійсності. Захід гарний, цікавий та пізнавальний. На мою думку, колеги, які ознайомляться із таким сценарієм виявлять бажання здійснити саме за ним виховну роботу із вказаної тематики. Дякую!