Виховна година для 2-го класу «Родина – як зірка єдина»

Розробка відкритого виховного заходу спрямована на виховання любові до своєї родини, піднесення патріотичного духу серед молодших школярів.

Під час виховного заходу учні згадують нещодавні та вже минулі події, що відбувалися в їх родинах. Цікаві факти з дитинства батьків, пісні, танки не залишають байдужим жодного глядача.

Учні усвідомлюють необхідність збереження та подальший розвиток культурних надбань українського народу; необхідність толерантного ставлення до всіх членів родини.

Виховний момент простежується протягом усього заходу. При проведенні свята спрямовується увага на сімейне виховання. Розширюється кругозір і обізнаність учнів про пращурів.Розглядається родинне дерево кожної сімʼї (презентація).

Використовуються різноманітні форми роботи з аудиторією. Серед них: показ презентації, міні-сценки,конкурси. Виховна година супроводжується виступом танцювального колективу (учнів 2 класу) та піснями , виконаними дітьми 2 класу та батьків.
Розробка виховного заходу може бути використана в роботі вчителів початкових класів,вихователів ГПД та педагогів- організаторів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Проведення родинного свята є дуже важливим заходом і завжди викликає особливі емоції. Увага і повага до сім’ї, до роду не приходить сама по собі,її треба виховувати. Впевнена, що цей сценарій не залишить байдужим нікого , бо є дуже змістовним і душевним. Єдине зауваження – це пісня про маму на російській мові. Дякую.

  2. Ганно Василівно! Дякую за сценарій, протягом читання якого народилося багато думок, ідей… Я проведу в себе таке свято ( з вашого дозволу). Звичайно, всі ми привносимо щось своє, бо ми всі різні… Але початок нашої творчості – ваша розробка. Дякую. За душевність, креативність, тепло, яким зігріта Ваша робота, Ваші учні, кожне слово сценарію. Божого благословення Вам . Дякую. Успіхів!

  3. Сімейне виховання – важлива складова виховного процесу. Саме тому, Ганна Василівна своїм змістовним заходом подбала, щоб її вихованці виросли справжніми людьми, дбали про свою сім*ю.Сподобалось, що впродовж свята демонструється презентація родин класу.

  4. Центром виховання підростаючого покоління була і залишається саме сім’я. Приклад старшого покоління: батьків, близьких людей впливає на формування життєвого досвіду дітей. Тільки емоційно врівноважені і люблячі батьки формують у дитини добре і дбайливе ставлення до людей,,тому даний захід є актуальним.Доцільно ,що автор залучила батьків. Сподобалось використання презентації про сімьї.,різноманітність форм.