mail@urok-ua.com

Виховна година для 2-го класу «Родина – як зірка єдина»

Геденко Ганна Василіна

Розробка відкритого виховного заходу спрямована на виховання любові до своєї родини, піднесення патріотичного духу серед молодших школярів.

Під час виховного заходу учні згадують нещодавні та вже минулі події, що відбувалися в їх родинах. Цікаві факти з дитинства батьків, пісні, танки не залишають байдужим жодного глядача.

Учні усвідомлюють необхідність збереження та подальший розвиток культурних надбань українського народу; необхідність толерантного ставлення до всіх членів родини.

Виховний момент простежується протягом усього заходу. При проведенні свята спрямовується увага на сімейне виховання. Розширюється кругозір і обізнаність учнів про пращурів.Розглядається родинне дерево кожної сімʼї (презентація).

Використовуються різноманітні форми роботи з аудиторією. Серед них: показ презентації, міні-сценки,конкурси. Виховна година супроводжується виступом танцювального колективу (учнів 2 класу) та піснями , виконаними дітьми 2 класу та батьків.
Розробка виховного заходу може бути використана в роботі вчителів початкових класів,вихователів ГПД та педагогів- організаторів.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
46

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Центром виховання підростаючого покоління була і залишається саме сім’я. Приклад старшого покоління: батьків, близьких людей впливає на формування життєвого досвіду дітей. Тільки емоційно врівноважені і люблячі батьки формують у дитини добре і дбайливе ставлення до людей,,тому даний захід є актуальним.Доцільно ,що автор залучила батьків. Сподобалось використання презентації про сімьї.,різноманітність форм.