Виховна година в 7 класі «Всі професії важливі – вибирай на смак»

Географія має тісні зв’язки з багатьма науками, так як методів вивчення і пізнання сучасного світу сьогодні дуже багато: історичний, фізичний, хімічний, математичний, біологічний. Для географії, і в тому числі для її викладання, завжди мало і має принципове значення положення про тісні зв’язки між історією природи та історією людства.

Тематика шкільних уроків з географії дає можливість у рамках виховних цілей знайомити школярів з особливостями професії геолога, еколога, гідрогеолога, метеоролога і так далі.

Виховна година

Вікно перегляду документа

Презентація до виховної години

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Цікава робота, яка знайомить учнів з такими рідкісними в наш час професіями. Спочатку мене здивувало, що розробка заходу для учнів 7 класу, чи не зарано про професії. Але думаю, що вчитель правильно націлює дітей, заохочує до вивчення тих предметів, які можуть знадобитися для обрання професії.

  2. Виховна година сприяє самовизначенню і саморозвитку учнів, вихованню наполегливості, організованості, поваги до думок партнерів, передбачає формуванню комунікативних умінь.Вчитель стимулює пізнавальну активність завдяки добору завдань.