super@urok-ua.com

Виховний захід для 8-го класу на тему: Молодь за здоровий спосіб життя

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід для 8-го класу на тему: Молодь за здоровий спосіб життя
Посада: вчитель математики
Місце роботи: Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ представляє інтерактивне заняття для учнів 8-х класів на тему “Молодь за здоровий спосіб життя”, підготовлене вчителем математики Марченко В.В. У документі описується структура заняття, його цілі та методи.

Мета заняття:

  • Формування відповідального ставлення до здоров’я.
  • Усвідомлення значення здоров’я.
  • Обговорення шкідливих звичок.
  • Розвиток комунікативних навичок.

План проведення:

  1. Організаційний момент.
  2. Мотивація та обговорення теми здоров’я.
  3. Обговорення шкідливих звичок (алкоголь, куріння, наркотики, СНІД).
  4. Інтерактивні вправи для засвоєння матеріалу.

Заняття спрямоване на підвищення обізнаності учнів про важливість здорового способу життя і небезпеки шкідливих звичок.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Здоровий спосіб життя – велика проблема сучасного суспільства. Учням вже зараз потрібно задумуватись над своєю поведінкою, щоб не було потім негативних наслідків для їхнього здоров*я та оточуючих. Такий матеріал є корисним, тому його можуть використовувати класні керівники у реалізації виховної роботи. Ми намагаємось прагнути до кращого, тому й необхідно давати дітям правильні орієнтири у житті, адже ми можемо учням надавати поради та переконувати у прийнятті правильних рішень. Тема є важливою. Дякую!

  2. саме у віці 12-14 років діти починають пробувати алкогольні, тютюнові і навіть наркотичні речовини, тому вважаю, що правильно обрана вікова категорія.Дуже добре, що підлітки виконують інтерактивні вправи, дають відповіді на запитання, так вони можуть оцінити вплив шкідливих речовин на організм.