mail@urok-ua.com

Виховний захід “До тебе я, Тарасе, йду.”

Показати світову велич Кобзаря, його значимість для всіх людей на планеті, розкрити неосяжність його таланту, визначити роль великого сина українського народу в літературній спадщині, культурі українського народу, виховувати почуття національної гідності, гордості за великого патріота України, прививати любов та шану до слова українського Пророка.

Вікно перегляду презентації

 

  • : Смагула Галина Петрівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Чортківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6ткових класів
  • - Виховний захід «До тебе я, Тарасе, йду.»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Шевченківські дні, або ж навіть тижні – це час вшанування Кобзаревої творчості. Запропоновані ілюстрації будуть дуже корисними колегам для проведення виховних годин, приурочених пам*яті Шевченка. Дякую!

  2. Ілюстративний матеріал є гарним, що й привертає увагу. Таку презентацію можна використовувати під час проведення позакласних заходів, але варто цю роботу збагатити цікавими відомостями про письменника, влучними цитатами. Дякую!

  3. Презентацію можна використати на уроці, виховному заході, присвяченому вшануванню Тараса Григоровича Шевченка. Зміст публікації містить яскраві фото. Матеріал спонукає до творчості , самостійного складання розробки.

  4. Сам ілюстративний матеріал дуже чудовий. Він допоможе учням ознайомитися із цікавим матеріалом про Шевченка під час проведення виховного заходу. Але варто роботу підкріпити текстовою інформацією. Дякую. Бажаю Вам креативності та хороших учнів!

  5. Чесно кажучи, хотілося б побачити ще й текст, який супроводжує дана презентація. Загалом картини підібрано так, аби вони характеризували різні віхи життя Шевченка. Погоджусь з автором попереднього відгука, що замало фактів для презентації. Можливо, якщо Ви не бажаєте перетворити презентацію на банальний опис життя, то підпишіть хоча б картини уривками з творів.

  6. Гарна, цікава, яскраво ілюстрована презентація, Одна проопозиція- дуже мало наочних фактів. Мабуть у задумці-це розповідь вчителя. Завдяки таким проведеним виховним заходам ми зможемо учням прищепити любов до рідного слова та більше дізнатися про митця українського народу.