Виховний захід для учнів початкових класів з теми “Уклін тобі, Тарасе!”

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід для учнів початкових класів з теми “Уклін тобі, Тарасе!”
Посада: вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії
Місце роботи: Дейкалівська ЗОШ I-III ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Виховний захід розрахований для учнів першого класу. Він знайомить учнів із життям і творчістю Т. Г.Шевченка, розкриває полум’яну любов поета до України, віру в перемогу волі, правди. Також збагачує словниковий запас школярів, розвиває творчі здібності дітей, музичний слух, ритмічне відчуття; виховує гордість за народ, який дав світові геніального Великого Кобзаря.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Нечітко визначена мета заходу (розвивати музичний слух, ритмічте відчуття). У сценарії є посилання на три презентації із 43 слайдів (дуже багато!), але додано 15. Не вважаю доречним першокласникам знати всі дати, пов’язані із життям і творчістю Тараса Шевченка. Маю великі сумніви щодо фізкультхвилинки під час урочистостей. Вибачте.

  2. Захід, який вперше знайомить першокласників з життям та творчістю Тараса Шевченка, формує громадянина держави. Вірші,інсценізація,гра, презентація створюють атмосферу творчості та комфорту. Дякую

  3. Спадщина Тараса Шевченка завжди актуальна та безсмертна. Робота дуже цікава та змістовна. Вірші є гарними, тому , я вважаю, що учні прониклися ними та багато чого усвідомили. Дякую!

  4. Розробка виховного заходу є дуже актуальною. Сподобалось те, що в матеріалі представлені різні форми роботи. Учнями розігрується інсценізація, також школярі декламують чудові вірші про Тараса Шевченка, але такі болючі і дорослі вірші. Діти за допомогою використання презентаційного матеріалу отримують нову інформацію про Шевченка. Є словникова робота, творча робота з прислів*ями,гра , запитання для учнів ( проте запитання трішки складні для учнів 1 класу, тому що діти в такій віковій категорій важко запам*ятовують дати). Як я зрозуміла, то аж 3 презентації слугує проведенню такого заходу. Одна з яких опублікована та є корисною для використання. Думаю, що саме підбір гарного ілюстративного матеріалу допоможе учням краще засвоїти подану інформацію вчителем. Дякую!

    1. Дякую за конструктивні пропозиції) Ваш коментар схожий навіть на рецензію)