mail@urok-ua.com

Виховний захід для учнів початкових класів з теми “Уклін тобі, Тарасе!”

Виховний захід розрахований для учнів першого класу. Він знайомить учнів із життям і творчістю Т. Г.Шевченка, розкриває полум’яну любов поета до України, віру в перемогу волі, правди. Також збагачує словниковий запас школярів, розвиває творчі здібності дітей, музичний слух, ритмічне відчуття; виховує гордість за народ, який дав світові геніального Великого Кобзаря.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Нечітко визначена мета заходу (розвивати музичний слух, ритмічте відчуття). У сценарії є посилання на три презентації із 43 слайдів (дуже багато!), але додано 15. Не вважаю доречним першокласникам знати всі дати, пов’язані із життям і творчістю Тараса Шевченка. Маю великі сумніви щодо фізкультхвилинки під час урочистостей. Вибачте.

  2. Захід, який вперше знайомить першокласників з життям та творчістю Тараса Шевченка, формує громадянина держави. Вірші,інсценізація,гра, презентація створюють атмосферу творчості та комфорту. Дякую

  3. Спадщина Тараса Шевченка завжди актуальна та безсмертна. Робота дуже цікава та змістовна. Вірші є гарними, тому , я вважаю, що учні прониклися ними та багато чого усвідомили. Дякую!

  4. Розробка виховного заходу є дуже актуальною. Сподобалось те, що в матеріалі представлені різні форми роботи. Учнями розігрується інсценізація, також школярі декламують чудові вірші про Тараса Шевченка, але такі болючі і дорослі вірші. Діти за допомогою використання презентаційного матеріалу отримують нову інформацію про Шевченка. Є словникова робота, творча робота з прислів*ями,гра , запитання для учнів ( проте запитання трішки складні для учнів 1 класу, тому що діти в такій віковій категорій важко запам*ятовують дати). Як я зрозуміла, то аж 3 презентації слугує проведенню такого заходу. Одна з яких опублікована та є корисною для використання. Думаю, що саме підбір гарного ілюстративного матеріалу допоможе учням краще засвоїти подану інформацію вчителем. Дякую!

    1. Дякую за конструктивні пропозиції) Ваш коментар схожий навіть на рецензію)