mail@urok-ua.com

Виховний захід “Мова рідного народу”

Сценарій виховного заходу “Мова рідного народу” розрахований на учнів 3 класу. Даний захід присвячений до 21 лютого – Міжнародного дня рідної мови”.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Виховний захід до свята 8 Березня В цьому заході використані найніжніші слова-привітання для мам, бабусь, однокласниць у віршах, піснях, інсценізаціях.
Виступ з теми: “Методика проведення інтелектуальних ігор” Гра – є досить поширеною формою роботи під час занять та позакласних заходів. В своєму виступі, ми з колегою, намагалися досить чітко пояснити та показати специфіку роботи з інтелектуальними іграми. Також, було проведено науково – педагогічний аналіз сутності поняття «інтелектуальна гра», досліджено...
Сценарій спортивно-розважального свята «Мандрівка зимовими святами та традиціями»  Спортивно-розважальне свято «Мандрівка зимовими святами та традиціями» спрямоване на ознайомлення та розширення знань вихованців з українськими традтціями святкування зимових свят, формує у них свідоме ставлення до історії свого народу, сприятиме усідомленню учнями необхідності бути гідними синами ...
77

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Публікація містить патріотичний матеріал, який сприятиме всебічному розвитку особистості. Вірші, пісні, легенда відповідають тематиці заходу.Сподобалась інсценізація вірша “Як би тобі, доню …” та казки “Пан Коцький”, візьму їх собі на замітку.

  2. Цілеспрямований та актуальний патріотичний захід опублікувала Ірина Романівна. Звичайно, цей захід позитивно вплине на розширення світогляду учнів, на розвиток їх пізнавальних інтересів, патріотичних почуттів. Похвально те, що вчителька використала достатню кількість віршованих рядків, пісень (ліричних та жартівливих), підібрала повчальну легенду з глибоким змістом, інсценізувала українську народну казку на новий лад. Переконана, що учні Ірини Романівни виростуть справжніми патріотами нашої Батьківщини.