mail@urok-ua.com

Виховний захід на тему: «Хімія. Вчити чи не вчити? Ось у чому питання!»

В наш час, коли обсяг знань і швидкість їх оновлення невпинно зростають і частина інформації стає застарілою, зрозуміло, що опанування новими знаннями потребує втілення прогресивних методів навчання, в тому числі й такій фундаментальній науці, як хімія. І ще однією з причин, яка спонукає активізувати зусилля, спрямовані на реформу всієї системи навчання та зміни її технології, є низька пізнавальна активність учнів.
У своїй роботі я особливу увагу звертаю на мотивацію навчальної діяльності, щоб кожен учень розумів для чого він це робить і де він зможе застосувати свої знання. Потрібно не просто дати учню базовий рівень освіти, а сформувати компетентності, яких потребує сьогодні суспільство: креативність, здібність навчатися усе життя, комунікативність, самовдосконалення. Освіта стає спрямованою на розвиток особистості, формування в учнів таких якостей і умінь, які надалі повинні дозволити йому самостійно вивчати щось, освоювати нові види роботи і, як наслідок, бути успішним у житті.
Саме позакласні виховні заходи можуть підвищити ефективність навчання та зацікавленість до вивчення предмета.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
115

Один коментар

  1. Виховний захід мотиваційного характеру. Подобається інсценізація, в якій сформульовано проблему та пояснення для чого необхідно вивчати хімію. Гадаю, все вдалося, мети досягнуто. Дякую.