Виховний захід на тему: «Хімія. Вчити чи не вчити? Ось у чому питання!»

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід на тему: «Хімія. Вчити чи не вчити? Ось у чому питання!»
Посада: вчитель хімії
Місце роботи: Вербівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

В наш час, коли обсяг знань і швидкість їх оновлення невпинно зростають і частина інформації стає застарілою, зрозуміло, що опанування новими знаннями потребує втілення прогресивних методів навчання, в тому числі й такій фундаментальній науці, як хімія. І ще однією з причин, яка спонукає активізувати зусилля, спрямовані на реформу всієї системи навчання та зміни її технології, є низька пізнавальна активність учнів.
У своїй роботі я особливу увагу звертаю на мотивацію навчальної діяльності, щоб кожен учень розумів для чого він це робить і де він зможе застосувати свої знання. Потрібно не просто дати учню базовий рівень освіти, а сформувати компетентності, яких потребує сьогодні суспільство: креативність, здібність навчатися усе життя, комунікативність, самовдосконалення. Освіта стає спрямованою на розвиток особистості, формування в учнів таких якостей і умінь, які надалі повинні дозволити йому самостійно вивчати щось, освоювати нові види роботи і, як наслідок, бути успішним у житті.
Саме позакласні виховні заходи можуть підвищити ефективність навчання та зацікавленість до вивчення предмета.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Виховний захід мотиваційного характеру. Подобається інсценізація, в якій сформульовано проблему та пояснення для чого необхідно вивчати хімію. Гадаю, все вдалося, мети досягнуто. Дякую.