super@urok-ua.com

Виховний захід “Велика гра ерудитів”

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід “Велика гра ерудитів”
Посада: учитель української мови та літератури
Місце роботи: Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Цей документ описує захід, присвячений інтелектуальним змаганням між трьома командами: батьками, вчителями та учнями. Гра складається з п’яти раундів, кожен з яких має свої правила та тематику.

  1. Один за всіх – відповіді на запитання.
  2. Побачив – переміг – відгадування фрагментів з фільмів.
  3. Калейдоскоп літер – складання слів з літер.
  4. Історія рідного краю – запитання про місто Ромен.
  5. Подумай і скажи – творчі завдання для учасників.

Захід сприяє розвитку ерудиції та командного духу.

()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Ви рпедставили педагогіку партнерства, в основі якої – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками. Всі вони об’єднані спільними цілями та прагненнями, є добровільними та зацікавленими однодумцями, рівноправними учасниками ігрового процесу, відповідальними за результат. Розробка сподобалася, візьму на замітку.

  2. Коли діти змагаються, це завжди цікаво і їм, і присутнім. Гарна робота, добре продумані питання. Раунди теж сподобались. І назва гри приваблива. Дякую.

  3. Командні змагання ерудитів зацікавив гарними конкурсами, які розвивають здібності та вчать застосовувати набуті раніше знання на практиці. Дуже добре, що вчитель об’єднує співпрацю учнів , батьків, вчителів. Дякую.

  4. Дуже сподобався виховний захід! Автор підібрав різноманітні цікаві конкурси та завдання, які сприятимуть пізнавальному розвитку особистості. Сподобались такі завдання: “Побачив – переміг”, “Калейдоскоп літер”. Дякую автору:)