mail@urok-ua.com

Виховний захід “Велика гра ерудитів”

У “Великій грі ерудитів” беруть участь 3 команди: вчителі, батьки, учні. Гра складається з 5 раундів: 1. “Один за всіх”, 2. “Побачив – переміг”, 3. “Калейдоскоп літер”(цей раунд схожий на той, що у програмі “Хто зверху” на Новому каналі). 4. “Історія рідного краю”, 5. “Подумай і скажи”.

  • : Городецька Лілія Дмитрівна
  • : учитель української мови та літератури
  • : Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4
  • Виховний захід Велика гра ерудитів
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Ви рпедставили педагогіку партнерства, в основі якої – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками. Всі вони об’єднані спільними цілями та прагненнями, є добровільними та зацікавленими однодумцями, рівноправними учасниками ігрового процесу, відповідальними за результат. Розробка сподобалася, візьму на замітку.

  2. Коли діти змагаються, це завжди цікаво і їм, і присутнім. Гарна робота, добре продумані питання. Раунди теж сподобались. І назва гри приваблива. Дякую.

  3. Командні змагання ерудитів зацікавив гарними конкурсами, які розвивають здібності та вчать застосовувати набуті раніше знання на практиці. Дуже добре, що вчитель об’єднує співпрацю учнів , батьків, вчителів. Дякую.

  4. Дуже сподобався виховний захід! Автор підібрав різноманітні цікаві конкурси та завдання, які сприятимуть пізнавальному розвитку особистості. Сподобались такі завдання: “Побачив – переміг”, “Калейдоскоп літер”. Дякую автору:)