mail@urok-ua.com

Виховний захід з історії України “359 Лицарів Базару”

Виховний захід “359 лицарів Базару” присвячений 100-річчю Української революції 1917-1921рр.
Національно – визвольні змагання на початку XX століття невипадково викликають сьогодні небувалу зацікавленість у суспільному житті. І не тільки через те, що 2017 рік проголошений Президентом П. Порошенком в країні роком Української революції 1917-21рр, але й тому, що події сторічної давності на превеликий жаль перегукуються з сучасністю.
Історія повторюється, коли її забувають… Чи то символічно, чи все ж таки історична закономірність, але відзначення 21листопада Дня Гідності та Свободи на честь початку дня двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року співпало із трагічною подією нашої історії -розстрілом більшовиками 21 листопада 1921 року біля містечка Базар на Житомирщині 359 вояків армії УНР – Лицарів Другого Зимового походу.

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дякую вам велике! У вас надзвичайно автентичний матеріал! сподіваюсь використати його елементи у своїй роботі!

  2. Гарно відібрано та скомпоновано матеріал з історії. Цікавий та повчальний захід з відео, презентаціями, віршами. Дякую. Обов”язково запропоную історикам провести це в школі.

  3. Ганна Дмитрівна!З болем в душі читала ваш сценарій,він настільке пронизаний подіями тих часів.Вразив ваш матеріал :великою кількість,презентацій,фільмів,історичних фактів.

    1. Наталіє В’ячеславівно, рада, що Вам сподобався сценарій заходу! Приємно, що мою роботу оцінили колеги!