mail@urok-ua.com

Виховний захід «Ми – діти славної України»

Розширити знання учнів про історію України як держави; розвивати національну свідомість, прагнення бути справжніми громадянами своєї Батьківщини; виховувати гордість за славне минуле своєї держави.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Розробка починається красивим поетичним вступом, що задає тон усьому заходу. Використана красива легенда про дівчину Соборність. Але мені здається сценарій незавершеним, обірваним на півслові. хотілося б продовження.

  2. Захід продуманий, лаконічний, сповнений глибокого патріотизму та любові до свої Батьківщини. Вчитель досяг мети, яку поставив. Дякую за ідеї для першого уроку!

  3. Виховний заклад, як на мене, досяг поставленої мети. Сприяє вихованню гордості, любові до Батьківщини, може бути використаний як на класних годинах та годинах спілкування, так і на уроках, як в початковій школі, так і в старшій школі на уроках історії та художньої культури.

  4. Чудових виховний захід,Дуже сподобалась казка і побажання.Вважаю , що деякий матеріал з виховного заходу можно використати на уроках історії

  5. Захід патріотичного спрямування, гадаю. більше підходить для проведення виховної години. Казку, вірші можна використати на різних уроках, які відповідають даній тематиці.Вчитель досягає мети завдяки продуманій роботі під час заходу.