mail@urok-ua.com

Виховний захід з математики “Веселі математики”

Мета: поглибити знання учнів з історії ма­тематики; розвивати математичне та логічне мислення, кмітливість, спостережливість та ін­дивідуальні здібності учнів; сприяти формуванню стійкого інтересу учнів до математики.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Змагальний дух спонукав учнів різної вікової категорії до творчості. Конкурсні завдання поглиблюють знання з математики, а міжпредметні зв’язки їх доповнюють . Виховний захід веселий, цікавий, емоційний. Дякую.

  2. Формувати в учнів стійкий інтерес до математики потрібно не тільки на уроках, а й великою мірою в позаурочній діяльності. Кожен учитель математики намагається проводити такі позаурочні заходи, які викликали б в учнів цікавість та захоплення математикою. Такого ж принципу, впевнена, дотримується Ганна Анатоліївна, представивши на наш розсуд дану публікацію. Її розробка цікава, оригінальна та весела. Авторка продумала свій захід так, щоб школярі різних вікових категорій могли приймати в ньому участь. Дякую, колего, за цікаву публікацію!

  3. Захід відповідає поставленій меті. Детально продуманий хід змагагань. Багато пізнавального матеріалу, присутній міжпредметний зв*язок. Позитивним є задіяння учнів з різних класів.Номери художньої самодіяльності знімають емоційну напругу . Дякую!

  4. Паны Ганно, дякую за чудовий захід! Ви вдало поєднали математику з різними предметами, підібрали цікаві завдання. Дуже важливо, що захід розраховано на одночасну участь учнів різних вікових категорій, що сприяє розвитку взаємозв’язків між учнями різних класів. І окрема подяка за золотий кут: про нього від Вас почула вперше ))

  5. Клас! Дуже цікавий виховний захід. Сподобалось, що в одній команді учні з різних класів. Всі запитання підібрані таким чином, щоб залучити дітей до вивчення математики і показати, що знати математику – це круто!.Обов`язково візьму деякі питання до уваги і використання. Не побачила відповідей на питання 4 туру, але перечитаю ще раз. Дякую.