Виховний захід з української мови у 6 –А класі Мовознавче кафе «Словечко»

Виховний захід з української мови у 6 –А класі Мовознавче кафе «Словечко»
У роботі представлено сценарій заходу з української мови. Запропонований матеріал поєднує різні форми роботи, забезпечує наступність змісту завдань. Це створює атмосферу зацікавленості кожного учня в роботі класу, посилює інтерес до вивчення рідної мови, дає змогу школярам виявляти ініціативу, творчість, активність. Рекомендовано вчителям української мови та літератури.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Всі цілі і завдання реалізовані. Через проведення даного заходу стимулюється інтерес учнів до вивчення мови,сприяння осмисленню дітьми рідної мови, як основного засобу спілкування; сприяти свідомому, бережного ставлення до мови, як до надбань народу, культури.Чудовий сценарій виховного заходу.Підібраний цікавий матеріал

  2. Даний захід зацікавлює , вчить учнів взаємодіяти, предбачає оволодінню вихованцями комунікативною системою знань, умінь і навичок . Гра завжди дає бажаний результат як у навчанні, так і в емоційній сфері.

  3. Зоя Миколаївна – творча особистість і мудрий педагог. Для її шестикласників кафе “Словечко” – осередок національних звичаїв і традицій, а найголовніше – мовна скарбничка. Нехай активне спілкування учителя та учнів дарує їм знання та радість.