mail@urok-ua.com

Виховний захід з української мови у 6 –А класі Мовознавче кафе «Словечко»

Виховний захід з української мови у 6 –А класі Мовознавче кафе «Словечко»
У роботі представлено сценарій заходу з української мови. Запропонований матеріал поєднує різні форми роботи, забезпечує наступність змісту завдань. Це створює атмосферу зацікавленості кожного учня в роботі класу, посилює інтерес до вивчення рідної мови, дає змогу школярам виявляти ініціативу, творчість, активність. Рекомендовано вчителям української мови та літератури.

Виховний захід

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
460

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Всі цілі і завдання реалізовані. Через проведення даного заходу стимулюється інтерес учнів до вивчення мови,сприяння осмисленню дітьми рідної мови, як основного засобу спілкування; сприяти свідомому, бережного ставлення до мови, як до надбань народу, культури.Чудовий сценарій виховного заходу.Підібраний цікавий матеріал

  2. Даний захід зацікавлює , вчить учнів взаємодіяти, предбачає оволодінню вихованцями комунікативною системою знань, умінь і навичок . Гра завжди дає бажаний результат як у навчанні, так і в емоційній сфері.

  3. Зоя Миколаївна – творча особистість і мудрий педагог. Для її шестикласників кафе “Словечко” – осередок національних звичаїв і традицій, а найголовніше – мовна скарбничка. Нехай активне спілкування учителя та учнів дарує їм знання та радість.