mail@urok-ua.com

Використання інтерактивних вправ як засіб розвитку ключових компетентностей учнів.

У статті розглядається один із засобів розвитку ключових компетентностей учнів – використання інтерактивних вправ. Це дозволяє включити в активну роботу всіх учнів, забезпечити кожній дитині посильну участь у вирішенні проблеми. Вчитель виступає в ролі організатора самостійної пізнавальної діяльності учнів, консультанта та помічника. У процесі роботи в інтерактиві формуються комунікативні навички школярів, здатність до співпраці і взаємодії, розвивається критичне мислення, що є необхідним для майбутньої професійної діяльності.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Автору даної публікації вдалося довести, що інтерактивні вправи дають позитивний результат в організації самостійної роботи учнів на різних етапах уроку. Теоретичний матеріал доводить різноманітність вправ та актуальність використання в процесі підготовки учнів до життя, що є основою нової концепції сучасної освіти. Але хотілося б більше практичних прикладів: на яких уроках, до яких тем та саме які вправи можна використати. Не просто назви, а їх зміст і відповідність темі уроку. Дякую автору за дану публікацію.

  2. Професійно написана стаття з досвіду роботи. Наведені вдалі приклади інтерактивних вправ на різних етапах уроку. Це допомагає прослідкувати за направленістю їх використання, доцільністю і результативністю. Дякую Олені Вячеславівні за свої напрацювання.