mail@urok-ua.com

Впровадження інноваційних технологій виховання

На допомогу класному керівнику у системі виховання патріотичних якостей особистості відповідно до моделі “Громадянина – патріота України”.

Вікно перегляду презентації

  • : Маловічко Світлана Миколаївна
  • : вчитель природничих наук
  • : Почапинський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Лисянської районної ради Черкаської області
  • Впровадження інноваційних технологій виховання
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Ваша презентація корисна для ознайомлення та поширення колегами. З матеріалу зрозуміло, що Ви вдало впроваджуєте інноваційні технології навчання у власній діяльності, що й підтверджується багатьма наведеними світлинами. Дякую!

  2. Дякую за чудовий презентаційний матеріал. Багато Ваших ідей можна запозичити і для власної практики. Робота корисна, насичена фотоматеріалами. Бажаю Вам здібних учнів та успіхів у всіх починаннях!

  3. Актуальна тема досліджується автором презентації. Є не тільки посилання на нормативні документи, а й їх реалізаціія в практиці роботи. Цікаві інноваційні технології використані автором, багато фотоматеріалів, що підтверджують їх впровадження. Різноманітні заходи, форми роботи дійсно мають позитивне значення у процесі виховної роботи. Дякую!