super@urok-ua.com

Як складати тести з математики

Тестова система перевірки знань є однією з найпопулярніших. На перший погляд видається, що здати предмет за допомогою тестів простіше ніж дати розгорнуту відповідь на запитання. Однак, на справді готуватися до тестування потрібно заздалегідь. Під час складання тесту може виникнути ряд проблем: замало часу на роздуми, нездатність сконцентрувати увагу на головному, неможливо виправитись (як це можливо при складанні іспиту один на один з екзаменатором), неможливо використати додаткові матеріали. 

Будь-який іспит можна пройти гідно, якщо знати деякі хитрощі. Всім відомо, що треба обирати ту відповідь, яка найпершою здалася Вам вірною. Не потрібно довго роздумувати і перебирати всі варіанти відповідей в голові. Якщо відповідь не приходить одразу, треба залишити завдання на потім. Спочатку зробіть інші завдання, а потім повернетесь до вирішення попереднього завдання. 

Стратегія складання ЗНО з математики

До ЗНО з математики відносяться 4 блоки завдань: 

  • Завдання, де потрібно обрати одну правильну відповідь;
  • Завдання на встановлення співвідношень;
  • Завдання відкритої форми з короткою відповіддю;
  • Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Перші два блоки містять простіші завдання, два наступні – складніші. Краще вирішувати завдання в такому порядку, в якому вони подаються. Якщо почати зі складних завдань і витратити забагато часу на їх вирішення, то можна не встигнути виконати перші два блоки. Потрібно встановити таймінг на виконання кожного завдання та притримуватися його. Також потрібно врахувати той момент, що для переносу відповідей з чорнетки на чистовий аркуш також знадобиться час. Відповіді на чорнетках не враховуються при підрахунку балів.

Як ефективно підготуватися до ЗНО з математики?

Чим раніше дитина почне підготовку до іспитів з математики, тим краще. Оптимально буде розпочати підготовку з початком навчального року. Шкільна підготовка може бути не дуже ефективною через великі проміжки дистанційного навчання, а також слабку кваліфікацію деяких вчителів. Тому процес підготовки треба брати в свої руки.

Тут може бути декілька варіантів: курси з математики або репетитор.

Курси можуть бути безкоштовними (при спеціалізованих школах чи ВИШах), а можуть бути платними. Навчання зазвичай проводиться в невеличких групах декілька разів на тиждень. В учнів є можливість подискутувати між собою і разом дійти до правильної відповіді.

Підготовка з репетитором має більш індивідуальний характер, адже заняття проводиться віч на віч з дитиною. Можна детально опрацювати ті теми, які викликають найбільше труднощів. До того ж можна задати будь-які питання з тієї чи іншої теми.

В період пандемії є можливість займатись онлайн і не витрачати час на дорогу до репетитора. Якщо у дитини висока самоорганізація і вона йде до своєї мети, то можна розв’язувати тести самостійно та готуватися до ЗНО з математики по наявних матеріалах в мережі Інтернет.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар