mail@urok-ua.com

Задачі за сюжетами мультфільмів

Запропоновані задачі рекомендую використовувати на уроках математики у 1 класі. Найзрозуміліший і найдоступніший для дітей – це сюжет мультфільмів, які вони знають. Шестирічки на уроках швидко втомлюються, а тому розв’язання задач ними полегшиться при наявності знайомих їм мультиплікаційних персонажів. Саме вони здатні викликати інтерес та емоційне пожвавлення у дітей, сприймаються як близькі друзі.
Вчителеві варто заповнювати урок барвистими враженнями, щоб процес навчання не обтяжував, а захоплював учнів. Мультики мають значний вплив на свідомість дитини. Увага і цікавість гарантовані, та й в пам’яті залишаться надовго. Як наслідок забезпечується здоровий психологічний клімат на уроці, діти будуть виявляти більше самостійності та краще розвиватимуться їхні математичні пізнавальні здібності.
Усі задачі доступні і не вимагають спеціальних знань.

  • : Романь Наталія Анатоліївна
  • : вчитель початкових класів
  • : Гайсинська СЗШ І-ІІІ ст. № 4
  • Задачі за сюжетами мультфільмів
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Цікаві задачі, з картинками з мультфільмів, як люблять діти. Розвивають логічне мислення, інтерес до предмета. З натхненням працювала колега над підбором інформації до задач. Дякую за творчий підхід.

  2. Цікаву ідею запропонував автор, скласти задачі за улюбленими мультфільмами малечі. Такі задачі їм сподобаються, зацікавлять їх математикою, покажуть що математика й життя дуже тісно пов’язані. Ви молодець 🙂

  3. Дуже доречно супроводжувати умову задачі кадром із мультика. Це не тільки активізує діяльність малечі, а й викликатиме позитивні емоції, сприятиме бажанню вчитися.

  4. Наталіє Анатоліївно,Дякую за ваші ілюстровані задачі.Кожен слайд задач насичений,яскравий та взятий із сучасних мультиків,що є не менш важливим для наших діток. Теперішні діти-сучасні,картинки до задач ви теж підібрали відповідно до нових мультиків.Дякую за яскраві задачі .Обов’язково використаю у роботі з дітками в наступному році.