super@urok-ua.com

Заняття з математики для учнів 8 класу

Автор матеріалу: Заняття з математики для учнів 8 класу

На основі відомостей Святого письма підвести учнів до висновку, що Воскресіння Господнє – остаточна перемога добра над злом. Показати красу і велич українського Великодня.

На традиціях українського народу виховувати учнів у дусі пошани до наших звичаїв та українських традицій. Виховувати любов до духовних надбань свого народу; розвивати духовну культуру, релігійну свідомість, розширювати знання з біблійної історії.

Розкрити поняття душі на матеріалі з математики, фізики, біології; виховувати красу душі, мислення, думки, добра, вміння аналізувати, порівнювати, робити висновки.

Показати силу і магію чисел, виховувати в учнів любов до минулого. Надати можливість відчути математичну красу; розвивати інтерес до математики, бажання пізнавати нове, творчу активність; виховувати естетичні та високоморальні смаки, впевненість в собі, вміння швидко та правильно приймати відповідні рішення. Активізувати пізнавальну діяльність школярів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Просто титанічна робота автора по підбору матеріалів! В розробці пов’язано і математику, і релігієзнавство , і історію, і природничі науки ! 41 сторінка цікавої інформації! Я просто з повагою схиляю голову перед старанністю УЧИТЕЛЯ…