mail@urok-ua.com

Заняття з математики для учнів 8 класу

На основі відомостей Святого письма підвести учнів до висновку, що Воскресіння Господнє – остаточна перемога добра над злом. Показати красу і велич українського Великодня.

На традиціях українського народу виховувати учнів у дусі пошани до наших звичаїв та українських традицій. Виховувати любов до духовних надбань свого народу; розвивати духовну культуру, релігійну свідомість, розширювати знання з біблійної історії.

Розкрити поняття душі на матеріалі з математики, фізики, біології; виховувати красу душі, мислення, думки, добра, вміння аналізувати, порівнювати, робити висновки.

Показати силу і магію чисел, виховувати в учнів любов до минулого. Надати можливість відчути математичну красу; розвивати інтерес до математики, бажання пізнавати нове, творчу активність; виховувати естетичні та високоморальні смаки, впевненість в собі, вміння швидко та правильно приймати відповідні рішення. Активізувати пізнавальну діяльність школярів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
43

Один коментар

  1. Просто титанічна робота автора по підбору матеріалів! В розробці пов’язано і математику, і релігієзнавство , і історію, і природничі науки ! 41 сторінка цікавої інформації! Я просто з повагою схиляю голову перед старанністю УЧИТЕЛЯ…