mail@urok-ua.com

Збірник «Наочно-ілюстративні матеріали з теми Німеччина (1918-1939)» Всесвітня історія, 10 клас

Збірник «Наочно-ілюстративні матеріали з теми Н і м е ч ч и н а (1918-1939)» Всесвітня історія, 10 клас, укладено відповідно до діючої програми з всесвітньої історії для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендованої Міністерством освіти й науки України. Збірник ставить за мету формування в учнів основних предметних компетентностей, навичок аналізу, систематизації й конкретизації набутих знань.

Схематичне розміщення навчального матеріалу використано як засіб лаконічного й доступного відображення причинно-наслідкових зв’язків між історичними подіями та явищами. Такий підхід дозволяє зробити навчання більш ефективним, сприяє кращому розумінню інформації та розвитку творчого мислення учнів.

Збірник охоплює історичний період з 1918 року до1939 р. ХХ ст. Матеріали викладені стисло, доступно у вигляді таблиць і схем, ілюстровані історичними картами та фотографіями. Автор використовувала інформацію, наявну в сучасних шкільних підручниках з всесвітньої історії, історичних джерелах і науковій літературі.

До посібника ввійшли матеріали, за характером та змістом цікаві й доступні для учнів, корисні для вчителів; їх можна використовувати на уроках під час вивчення нового матеріалу, для тематичних атестацій, систематизації та узагальнення знань, самостійної роботи. Надані матеріали можна використовувати як в електронному, так і в друкованому варіанті.

Посібник стане в нагоді учням 10 класів, які навчаються за історичним профілем навчання, а також учням загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв і всім, хто прагне знати історію народів та держав світу.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *