mail@urok-ua.com

Живі національні символи України

Мета: розширити знання учнів про народні рослини-обереги українського народу; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати увагу, вміння узагальнювати, систематизувати, вчити спостерігати за рослинним світом; виховувати – любов до рідного краю, бережливе ставлення до природи, почуття любові до навколишньої природи, бажання зберігати, охороняти її неповторну красу, повагу до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних цінностей нашого народу; розширювати знання про рослини-обереги рідного краю, їх призначення та використання в побуті.

Вікно перегляду документа

 • : ГНАТЕНКО СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА
 • : викладач української мови та літератури
 • : ДНЗ «ЗАПОРІЗЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ «МОТОРОБУДІВНИК»
 • Живі національні символи України
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Автор обрала дуже актуальну тему для проведення гри, яка носить національне спрямування. Такими заходами ми виховуємо майбутніх патріотів, які люблять свою землю і знають звичаї, традиції, духовні і культурні цінності свого народу. Завдання цікаві, пізнавальні. Дякую.

 2. Ділова гра носить національний характер. Кожний тур складається із цікавих та пізнавальних завдань. Змагальний метод, який застосувала вчитель, дає змогу реалізувати мету заняття. Дякую.

 3. Для дітей завжди цікавіші заходи, де використовуються елементи гри. Автор вдало підібрала різні завдання, продумано і послідовність їх використання, кожна дитина зможе себе проявити в чомусь. Хороша робота!

 4. Дуже цікавий та яскравий захід, можна брати, як на мене, за основу для першого уроку 2017-2018 навчального року. Багато нових форм роботи для дітей.

 5. В даному заході ,дуже добре підібранні завдання,чітко висталенні умови,підгототовленне обладнання.Захід змістовний,цікавий
  Від себе б добавила : супроводження презентацією