mail@urok-ua.com

Зошит з морально-етичного виховання 2 клас

Робочий зошит з морально-етичного виховання. Творчий підхід педагога до використання вправ у зошиті підвищить ефективність уроків морально-етичного виховання. Всі теми уроків можна використовувати послідовно.
Зошит призначений для набуття моральних цінностей учнями 2 класу.

 • : Панчук Тетяна Євгенівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Нетішинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
 • Зошит з морально-етичного виховання
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
280

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Вчитель цілеспрямовано залучає учнів до осмислення найважливіших понять духовно-морального циклу.Формуванню моральних якостей сприяє спеціально дібраний зміст навчального матеріалу з великим виховним потенціалом.Вважаю, що зошит – чудова методична знахідка для колег.

 2. Матеріал цінний не тільки вчителям, але й учням та батькам, бо скорочує час на підготовку. Щира подяка автору та творчу роботу.

 3. Зміст зошита поділено за розділами – це допоможе швидко в ньому орієнтуватися. Адже досить різноманітний і практичний матеріал може стати в нагоді учителям початкових класів для створення індивідуальних карток учням з предметів основи здоров я, природознавство.

 4. Даний зошит підійде тим, хто працює над питанням морально-етичного виховання учнів. Матеріал зошита скомпоновано чітко. Прослідковується тісний міжпредметний зв”язок. Цікаві, неординарні завдання сприятимуть розвитку творчості, моральних навичок.