Зошит з морально-етичного виховання 2 клас

Автор публікації
Автор матеріалу: Зошит з морально-етичного виховання 2 клас
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Нетішинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Робочий зошит з морально-етичного виховання. Творчий підхід педагога до використання вправ у зошиті підвищить ефективність уроків морально-етичного виховання. Всі теми уроків можна використовувати послідовно.
Зошит призначений для набуття моральних цінностей учнями 2 класу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вчитель цілеспрямовано залучає учнів до осмислення найважливіших понять духовно-морального циклу.Формуванню моральних якостей сприяє спеціально дібраний зміст навчального матеріалу з великим виховним потенціалом.Вважаю, що зошит – чудова методична знахідка для колег.

  2. Матеріал цінний не тільки вчителям, але й учням та батькам, бо скорочує час на підготовку. Щира подяка автору та творчу роботу.

  3. Зміст зошита поділено за розділами – це допоможе швидко в ньому орієнтуватися. Адже досить різноманітний і практичний матеріал може стати в нагоді учителям початкових класів для створення індивідуальних карток учням з предметів основи здоров я, природознавство.

  4. Даний зошит підійде тим, хто працює над питанням морально-етичного виховання учнів. Матеріал зошита скомпоновано чітко. Прослідковується тісний міжпредметний зв”язок. Цікаві, неординарні завдання сприятимуть розвитку творчості, моральних навичок.