mail@urok-ua.com

Урок-подорож з курсу “Сходинки етичного зростання” на тему: “Байдужість. Наслідки байдужості.”

Урок-подорож з курсу “Сходинки етичного зростання” для 1 класу з використанням ІКТ,інноваційних технологій з інтерактивними методами навчання.Урок передбачає групове навчання,що сприяє реалізації комплексних його цілей,засвоєнню бази знань;формує навички самоконтролю,вміння висловлювати особисту думку і враховувати думку інших.Урок допоможе дітям розвиватися в умовах комфорту і діяльності.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
212

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Учителька зуміла яскраво і досить незвично розказати діткам про, здавалось би, звичайні речі. Я думаю, такий захід досягне своєї виховної мети і ніхто з присутніх не залишиться байдужим. Дякую.

  2. Ольга Володимирівна надає розробку змістовного уроку – подорожі. Фотоматеріали надають ще більшої яскравості матеріалу, можна побачити наочність, форми роботи. Сюрпризний момент у вигляді печива запам*ятається дітям.Дякую.

  3. Рідко зустрінеш таку змістовну та грунтовно підготовлену роботу. Мені сподобалось. Ніби сама побувала у вашому королівстві Людяності, і заняття дійсно залишає теплий слід у душі. Дякую.