mail@urok-ua.com

Конспект уроку з основ здоров’я: “Еда полезная для здоровья. Народные традиции питания. Практическая работа. Выбор полезной еды для здоровья.”

Тип уроку –інформаційно – ігрова подорож (урок формування практичних умінь і навичок).
Нестандартна форма уроку сприяє реалізації комплексних його цілей, засвоєнню бази знань; формує навички самоконтролю, вміння висловлювати особисту думку і враховувати думки інших, почуття обов’язку і відповідальності за результати навчання.
Тема уроку. Еда полезная для здоровья.Путешествие в страну здорового питани.Практическая работа.Выбор полезной еды для здоровья.
М е т а: обеспечить условия для:
1. формирования у учащихся представления о здоровом питании, рассказать о значении питания для человека; объяснить, что, такое полезная пища и почему пища должна быть разнообразной.
2. закрепление знаний о группах веществ: белках, жирах, углеводах, витаминах;
3. развивать умения правильно питаться.
4. воспитывать в детях здоровый образ жизни.воспитание ответственного отношения к своему здоровью;

Тип уроку: урок подорож
Наочність: різнокольорові картки, ілюстративний матеріал, ІКТ.

Зміст, мета і тип даного уроку повністю відповідають вимогам навчальної програми. Урок по вивченню даної теми є останнім.
На попередніх уроках і при виконанні домашнього завдання учні мали можливість поглиблювати свої знання з даної теми шляхом використання різних видів робіт.
При проведені уроку я дотримувалася загальнодидактичних вимог: намагалася визначити оптимальний зміст уроку відповідно до вимог шкільної програми, враховуючи підготовку учнів; вибрала найбільш раціональні методи, прийоми і засоби навчання, що могли забезпечити пізнавальну активність і творчий розвиток учнів.
Для проведення цього уроку я обрала саме подорож. На мою думку, обраний тип і структура уроку відповідають його цілям і завданням. Виходячи з психологічних основ навчання, прагнучи забезпечити активну інтелектуальну роботу учнів на уроці використовувала різні методи, прийоми, добирала різноманітні завдання, вправи, , що становить певний інтерес для учнів.
Вибір методів, прийомів і засобів навчання повною мірою відповідають змістові навчального матеріалу.
До уроку ввійшли такі завдання, за допомогою яких можна було перевірити теоретичні знання за темою Це такі елементи здоров я –зберігаючих технологій.
1. Казкотерапія
2. Гімнастика для очей
3. Масаж пальчиків за допомогою круп.
4. Фізкультхвилинка
5. Релаксаційна хвилинка
6. Ігрові моменти
7. Наочність
8. Подача матеріала доступним раціональним способом
Найголовніше, на мою думку, те, що учні показали вміння та навички щодо правильності вибору продуктів .для корисного харчування.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Логічно, яскраво, цікаво, поетично. Гарно названі міста, відповідно до теми уроку: Вітамінне, Шкідливі продукти, Корисні продукти, використано інтерактивні методи. Дякую за цікаве бачення уроку.