mail@urok-ua.com

Зразок портфоліо вчителя

Зразок портфоліо вчителя географії та трудового навчання.

Вікно перегляду презентації

  • : Доломанжи Світлана Іванівна
  • : вчитель географії та трудового навчання
  • : Підгірненський НВК
  • - Зразок портфоліо вчителя
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. На мою думку,портфоліо містить забагато другорядної інформації.І оформлення просто відволікає,а не служить фоном для відображення певних досягнень чи просто захоплень.Хоча ,деякі слайди привабливі і корисні

  2. Дуже вдячна за приклад створення власного портфоліо. Хочу відмітити естетичний підхід до оформлення. Матеріал містить усі головні моменти з досвіду роботи вчителя. Шкода, що не кожен текст слайду можна прочитати. Маю бажання використати Вашу ідею створення портфоліо у своїй роботі. Дякую за корисну інформацію!

  3. Гарне оформлення слайдів на фоні природи. На жаль, текстова інформація не завжди є доступною для сприйняття через розмір шрифту. Дякую за поширення матеріалу!

  4. Дуже добре, що є такі чудові освітні сайти, які надають можливість вчителям поширювати свої матеріали для колег. Дякую Вам за корисну презентацію. На жаль, на деяких слайдах не вся інформація є доступною для сприйняття (через обраний шрифт та світлий колір), можливо це з технічних причин. Бажаю Вам гарних звершень!