mail@urok-ua.com

26 вересня – Європе́йський де́нь мо́в

Інтегрований урок української та англійської, присвячений Європейському дню мов, дає змогу популяризувати вивчення і рідної, й іноземних мов, коли у процесі роботи на уроці учні комплексно засвоюють нову інформацію, розвивають мовні компетенції, вчаться цілісно сприймати сучасну дійсність. Інтеграція навчального матеріалу дає можливості полікультурного виховання, апелювання до численних асоціацій, передбачає активний емоційний відгук, що спонукає до лінгвістичного експерименту, розмірковувань уголос, висловлювання думок, резюмування, позитивного світобачення.

  • : Реез Наталія Олександрівна, Береговенко Тетяна Володимирівна
  • : вчитель англійської мови, вчитель української мови та літератури
  • : НВК ліцей ЗОШ "Лідер"
  • 26 вересня – Європе́йський де́нь мо́в
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Чи не вперше знаходжу захід чи урок з цієї теми. Гарно та цікаво продумано. Я теж проводила позакласний захід, але у вас краще. Дякую.

  2. Інтегрований урок цікавий та пізнавальний. Відповідає сучасним вимогам освіти. Завдяки обраним методам учні розвивають вміння аналізувати та узагальнювати поняття, виховується інтерес до вивчення української та іноземної мов.

  3. Урок- плідна співпраця вчителів української та англійської мов.Урок спрямований на розвиток у школярів мовної компетенції,популяризації української мови серед їнших мов Європи.Дуже цікавий мовленнєво-комунікативний матеріал з елементами гри,казкових сюжетів та музичних перекладів.Бажаю успіхів!