super@urok-ua.com

Аспекти формування та розвитку фасилітативної компетентності педагога як фахівця нової формації

Автор публікації
Автор матеріалу: Аспекти формування та розвитку фасилітативної компетентності педагога як фахівця нової формації
Посада: заступник директора з навчальної роботи
Місце роботи: КНЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Фасилітація – порівняно нове поняття у сучасній педагогіці. У психолого-педагогічних дослідженнях останніх років підкреслюється значущість вчителя-гуманіста. В умовах Нової української школи науковий інтерес до гуманістичного орієнтованого педагога, конкурентноспроможного у сучасному суспільстві значно зростає. З огляду на це дана стаття допоможе кожному педагогу зрозуміти, як важливо мати позитивний вплив на учня, групу з метою створення сприятливої атмосфери стимулювання і підтримки в них потреби у самостійній продуктивній діяльності. Також стаття визначає педагогічну фасилітацію як один із ключових чинників професіоналізму педагога нової формації.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. У статті засереджується увага на сучасні психолого- педагогічні дослідження. Ця робота допоможе педагогом зрозуміти сучасні педагогічні тенденції та сприяє розвитку компетенції вчителя-гуманіста.Для самоосвіти педагогів потрібно опрацювати цю статтю.Дякую.

  2. Стаття Тетяни Вікторівни “Аспекти формування та розвитку фасилітативної компетентності педагога як фахівця нової формації” окреслює проблеми і шляхи реалізації вчителя нової формації;показує чинники формування структурних компонентів фасилітативної компетенції;окреслює підходи до даної категорії