mail@urok-ua.com

Аспекти формування та розвитку фасилітативної компетентності педагога як фахівця нової формації

Фасилітація – порівняно нове поняття у сучасній педагогіці. У психолого-педагогічних дослідженнях останніх років підкреслюється значущість вчителя-гуманіста. В умовах Нової української школи науковий інтерес до гуманістичного орієнтованого педагога, конкурентноспроможного у сучасному суспільстві значно зростає. З огляду на це дана стаття допоможе кожному педагогу зрозуміти, як важливо мати позитивний вплив на учня, групу з метою створення сприятливої атмосфери стимулювання і підтримки в них потреби у самостійній продуктивній діяльності. Також стаття визначає педагогічну фасилітацію як один із ключових чинників професіоналізму педагога нової формації.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
31

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. У статті засереджується увага на сучасні психолого- педагогічні дослідження. Ця робота допоможе педагогом зрозуміти сучасні педагогічні тенденції та сприяє розвитку компетенції вчителя-гуманіста.Для самоосвіти педагогів потрібно опрацювати цю статтю.Дякую.

  2. Стаття Тетяни Вікторівни “Аспекти формування та розвитку фасилітативної компетентності педагога як фахівця нової формації” окреслює проблеми і шляхи реалізації вчителя нової формації;показує чинники формування структурних компонентів фасилітативної компетенції;окреслює підходи до даної категорії