mail@urok-ua.com

Методична розробка “Проведення SWOT та PEST аналізу для визначення стратегії подальшої діяльності педагога в рамках самоосвіти та саморозвитку”.

Методична розробка “Проведення SWOT та PEST аналізу для визначення стратегії подальшої діяльності педагога в рамках самоосвіти та саморозвитку”.
В даній розробці запропоновано оригінальний підхід до визначення чинників, що впливають на самоосвітню діяльність педагога, який працює в навчальному закладі. Розглянуто причини впливу макросистеми на стан освітніх послуг, пропонованих навчальним закладам. Зроблено покроковий аналіз зовнішніх та внутрішніх можливостей і загроз для закладу і конкретного педагога, зокрема – за допомогою об’єднання методів SWOT – аналізу та PEST – аналізу. Окреслено позитивні чинники, які повинні впливати на мотивацію самоосвітньої діяльності педагога.
Для керівників навчальних закладів, вчителів.

Вікно перегляду документа

  • : Шелест Олександр Сергійович
  • : Директор
  • : ЗОШ І-ІІ ступеня с. Зелене Горохівського району Волинської області
  • Проведення SWOT та PEST аналізу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
291

Один коментар

  1. Із цікавістю прочитала дану публікацію. Для мене проблема самоосвіти, саморозвитку творчого потенціалу педагогічних працівників завжди була приорітетною у роботі методиста. В авторі я побачила свого однодумця, який запропонував нові технології аналізу для визначення стратегії подальшої діяльності педагога в рамках самоосвіти та саморозвиткудля практичного використання. Обов’язково спробую у своїй роботі. Робота цінна тим, що має покроковий алгоритм впровадження цих методів, визначені переваги та недоліки. Для того, щоб впевнитись у корисності SWOT та PEST аналізу, треба просто спробувати. Дякую за корисний матеріал.