mail@urok-ua.com

Методична розробка “Проведення SWOT та PEST аналізу для визначення стратегії подальшої діяльності педагога в рамках самоосвіти та саморозвитку”.

Методична розробка “Проведення SWOT та PEST аналізу для визначення стратегії подальшої діяльності педагога в рамках самоосвіти та саморозвитку”.
В даній розробці запропоновано оригінальний підхід до визначення чинників, що впливають на самоосвітню діяльність педагога, який працює в навчальному закладі. Розглянуто причини впливу макросистеми на стан освітніх послуг, пропонованих навчальним закладам. Зроблено покроковий аналіз зовнішніх та внутрішніх можливостей і загроз для закладу і конкретного педагога, зокрема – за допомогою об’єднання методів SWOT – аналізу та PEST – аналізу. Окреслено позитивні чинники, які повинні впливати на мотивацію самоосвітньої діяльності педагога.
Для керівників навчальних закладів, вчителів.

Вікно перегляду документа

  • : Шелест Олександр Сергійович
  • : Директор
  • : ЗОШ І-ІІ ступеня с. Зелене Горохівського району Волинської області
  • Проведення SWOT та PEST аналізу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Із цікавістю прочитала дану публікацію. Для мене проблема самоосвіти, саморозвитку творчого потенціалу педагогічних працівників завжди була приорітетною у роботі методиста. В авторі я побачила свого однодумця, який запропонував нові технології аналізу для визначення стратегії подальшої діяльності педагога в рамках самоосвіти та саморозвиткудля практичного використання. Обов’язково спробую у своїй роботі. Робота цінна тим, що має покроковий алгоритм впровадження цих методів, визначені переваги та недоліки. Для того, щоб впевнитись у корисності SWOT та PEST аналізу, треба просто спробувати. Дякую за корисний матеріал.