super@urok-ua.com

Екологічна гра “Ми за них відповідаємо”

Автор матеріалу: Екологічна гра “Ми за них відповідаємо”

Екологічна гра “Ми за них відповідаємо” призначена для учнів 1-2 класів. Мета: Познайомити дітей з різноманітністю та біологічними особливостями зимуючих птахів рідного краю; розкрити значення птахів у житті людини, в природі; виховувати дбайливе ставлення до природи, допомагаючи птахам взимку

Вікно перегляду презентації

  • : Селезнюк Ірина Леонідівна
  • : вчитель початкових класів
  • : опорний заклад НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія" смт Турійськ Волинської області
  • Екологічна гра Ми за них відповідаємо
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. З даної презентації видно, що вчитель прагне прищепити своїм вихованцям любов до природи. Пані Ірина зуміла спланувати гру так, що діти показали свої знання, попрактикувалися, відпочили під час прогулянки. Цей захід посіяв доброту до сердець дітей і дав результативність. Молодці!

  2. Ірино Леонідівно! Знання – це тільки засіб виховання. Справжнє виховання – це міжлюдська взаємодія, особливо що стосується формування екологічної культури учнів. Переконана, що після проведеної гри ваші учні не будуть байдуже спостерігати, як голодують птахи взимку, знатимуть зразки народної творчості про пернатих друзів, розкажуть вдома батькам цікавинки, про які прочитали чи почули в школі. Бо знову перед нами – Її Величність Інтеграція. Цікавим є сам вигляд презентації – це не план уроку, а звіт про виконану роботу. Гарних вам результатів та продовження взаємодії, яка допоможе формувати ключові компетентності майбутнього покоління українців. Дякую.

  3. Вчитель використовує діяльнісний підхід , планує хід заходу відповідно обраної теми.Екологічна гра є актуальною та корисною. Презентація дає можливість оцінити старання вчителя у досягненні мети.

  4. Екологічна гра має свою карту дій (зупинки на мапі). Робота на кожному етапі розписана і засвідчена фотоматеріалами про виконання. Радію за Вас, Ірино Леонідівно, що маєте результативність (диплом). Так тримати!

  5. Деякі зупинки я б замінила, або змінила. Наприклад, зупинка “Художня”, з власного досвіду знаю, що дати учням завдання малювати, то це надовго. можливо краще, діти намалюють птахів заздалегідь, а тільки будуть презентувати малюнки в школі. Зупинка “Лідер”-цікаві завдання – це що? уточніть… Успіху і натхнення у роботі.