mail@urok-ua.com

Електронний тлумачний словник 4 клас

Електронний тлумачний словник призначений для використання на уроках літературного читанння у 4 класі. Він допоможе вчителю пояснити значення слів за допомогою ілюстрацій та пояснень. Розширить словниковий запас дітей, удосконалить їх мовленєву культуру.

Вікно перегляду презентації

  • : Електронний тлумачний словник 4 клас
  • : вчитель початкових класів
  • : Cумська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 21, м.Суми, Сумської обл.
  • Електронний тлумачний словник 4 клас
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Шановний авторе! Дякую за цікаву розробку! Цей матеріал буде корисний та потрібний для розвитку мовлення дітей, тлумачення згаданих слів розширить пізнавальний інтерес, збагатить духовний світ учнів. Оформлення презентації формує естетичні смаки, добре сприймається зором. Успіхів автору!

  2. Дана публікація знадобиться колегам, які викладають у четвертому класі. Тлумачний словник – необхідна річ як для вчителя, так і для учнів, батьків. Можна лише подякувати вчителю за кропітку роботу над упорядкуванням словника.

  3. Дякую автору за її цікаву задумку. Дуже часто в навчальних текстах різних предметів зустрічаються застарілі слова, значення яких нам не знайоме. Такий словничок завжди під рукою, не вимагає виходу в інтернет, роботи з об`ємними словниками та приваблює яскравими ілюстраціями.

  4. Асоціативне сприйняття інформації спонукає учнів до кращого запам’ятовування, збагачення словникового запасу школярів молодшого шкільного віку. Тому представлений електронний тлумачний словник так необхідний на різних заняттях. Дякую.