mail@urok-ua.com

Електронний тлумачний словник з лілературного читання 2-3 класи

Електронний тлумачний словник призначений для використання на уроках літературного читання у 2-4 класах. Він допоможе учителю пояснити значення того чи іншого слова за ілюстрацією та тлумаченням. Розширить словниковий запас учнів і удосконалить їх мовленєву культуру. Матеріал презентацій відповідає програмовим вимогам та підручникам.

Автор публікації

Коментарі: 162Публікації: 10014Реєстрація: 12-09-2016
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
451

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Тетяно Миколаївно! Вітаю ще раз! Знову електронний словничок, і знову – хороша робота, корисна, потрібна, оформлена згідно вимог, охоплює програмовий матеріал 2-3 класів (з літературного читання). Ілюстрації на слайдах чіткі, точні, в міру яскраві. Інформація, використана для пояснень, сприяє розвитку пізнавальних інтересів, пасивного словника, мовлення, розширює кругозір. Успіхів!

  2. Вже зустрічала подібний словничок пані Тетяни, але для 4 класу. Дуже корисно, презентабельно, полегшує роботу вчителя та учнів, приваблює яскравими ілюстраціями на слайдах. Думаю, учні із задоволенням працюють на уроці із презентацією, яка відповідає всім вимогам до її створення. Дякую за роботу!