mail@urok-ua.com

Урок-квест “Словник гендерних термінів”

Така форма роботи, як квест, є досить актуальною для підлітків. Завдання пов’язані із визначенням понятть в темі “гендерної рівності”. Розрахований пізнавальний захід на один урок.

Урок-квест

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
247

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок-квест вимагає великих зусиль на його підготовку, це і продумування станцій, веселих і корисних завдань, а також координація злагодженої роботи всього учнівського колективу. Матеріал дуже цікавий, діти мабуть були в захваті після такого нестандартного уроку.

  2. Мені дуже сподобались завдання квесту: і робота над гендерними поняттями, і робота зі словником. завдання від вчителів біології, інформатики та вчителя історії також цікаві. Діти здобувають нові знання в квесті, думаю, що це було цікаво, а , можливо, можна було б ще більше завдань для дітей, бо цікаво, у такому віці діти відповідають швидко. Матеріал корисний. Дякую.

  3. Для учнів дуже цікава форма уроку у вигляді квесту. Це дозволяє швидко і якісно узагальнити вивчений матеріал. Добре, що Ви впроваджуєте метод квестів на уроках. Це сучасно, творчо, креативно, ну і, звичайно, корисно!