Урок-квест “Словник гендерних термінів”

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок-квест “Словник гендерних термінів”
ПІБ автора: Гончар Ольга Юріївна
Посада: соціальний педагог
Місце роботи: Кропивнянська ЗОШ

Така форма роботи, як квест, є досить актуальною для підлітків. Завдання пов’язані із визначенням понятть в темі “гендерної рівності”. Розрахований пізнавальний захід на один урок.

Урок-квест

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок-квест сприяє підвищенню пізнавальних інтересів. Гендерна рівність є цікавою темою. Ольга Юріївна планує пізнавальну гру доцільно, завдання дають можливість дізнатися нове з даного питання.

  2. Урок-квест вимагає великих зусиль на його підготовку, це і продумування станцій, веселих і корисних завдань, а також координація злагодженої роботи всього учнівського колективу. Матеріал дуже цікавий, діти мабуть були в захваті після такого нестандартного уроку.

  3. Мені дуже сподобались завдання квесту: і робота над гендерними поняттями, і робота зі словником. завдання від вчителів біології, інформатики та вчителя історії також цікаві. Діти здобувають нові знання в квесті, думаю, що це було цікаво, а , можливо, можна було б ще більше завдань для дітей, бо цікаво, у такому віці діти відповідають швидко. Матеріал корисний. Дякую.

  4. Для учнів дуже цікава форма уроку у вигляді квесту. Це дозволяє швидко і якісно узагальнити вивчений матеріал. Добре, що Ви впроваджуєте метод квестів на уроках. Це сучасно, творчо, креативно, ну і, звичайно, корисно!