Квест “Зберемо веселку” для учнів 5 -х класів

Автор публікації
Автор матеріалу: Квест “Зберемо веселку” для учнів 5 -х класів
Посада: вчитель предметів ОТМ та Основ здоров`я
Місце роботи: КЗО НВО № 113 ДМР

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Квест “Зберемо веселку” для учнів 5 -х класів
Це інтегрований квест, до участі в ньому залучають учнів 5 класу, яких об’єднують в 4 команди . До складу кожної команди входить по 7 учні з класу.
Квест має розважально-пізнавальний характер, тож нагороджувати учасників і оцінювати їхню діяльність відповідальний за станцію повинен повітряною кулькою певного кольору
узагальнити знання учнів з естетично – оздоровчих предметів; продемонструвати єдність шкільних наук, підвищити рухову активність учнів під час навчально-виховної діяльності, сприяти розвитку навичок командної роботи, формувати пізнавальний інтерес до шкільних предметів, розвивати мислення учнів, швидкість реакції, навички орієнтування в незнайомих умовах.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Вчитель для зацікавлення учнів використовує сучасну гру – квест, яка має на меті порозважатись та пізнати багато нового, учні отримують оздоровлення, демонструють свої вміння та навички. Квест- це ще одна можливість згуртувати класний колектив.

  2. Це цікава, захоплююча, пізнавальна гра. Дітям дуже подобаються такі квести. Я ще добавляю маршрутний лист: У класі (старт) учні отримують послідовний опис маршруту до станції, виконавши завдання, вони отримують наступний маршрут. Таким чином діти не знають, на яку станцію прямують. Маршрут спеціально може бути збільшений, заплутаніший. Так і цікавіше, і більше часу займає сама гра.

  3. Упровадження квесту дозволяє активізувати розумову діяльність учнів, формувати стійкий інтерес до предмету, активізувати сприйняття матеріалу засобами наочності, поєднати новітні та традиційні дидактичні засоби навчання, розвинути універсальні форми розумової діяльності. Дякую!

    1. Квест – розвиває і згуртовує колектив, виховує почуття відповідальності і взаємодопомогу

  4. Квест – це пізнавально і весело. Тому дана розробка стане в нагоді креативним вчителям. Цікаві завдання, добре продумані обов’язково сподобаються учням. Дякую.