Краєзнавчий квест-подорож «Люби і знай свій рідний край!»

Краєзнавчий квест-подорож «Люби і знай свій рідний край!»
Краєзнавчий квест-подорож-це географічна гра для учнів старших класів. Гра допомагає поглибити і закріпити знання з географії та історії рідного краю, розвиває пізнавальний інтерес і стимулює учнів до вивчення краєзнавчого матеріалу; знайомить учнів із топонімами рідного краю та їх походженням; формує навички розпізнавання топонімів; розвиває інтерес до пошукової діяльності, виховує любов до своєї малої Батьківщини; формує навички ефективної колективної взаємодії, ініціативність, креативність

Вікно перегляду документа

 • : Федько Тетяна Вікторівна
 • : вчитель географії
 • : Новотроїцький НВК "ЗОШ l-lll ступенів-гімназія" Херсонської обл
 • Краєзнавчий квест
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Отак треба сьогодні працювати! Дуже гарна актуальна робота. Я у захваті: і пошук, і птріотизм, і знання… Автор показує зразок того, яким має бути сьогоднішнє навчання. Дякую.

 2. Сучасна та цікава учням форма проведення уроку. Все чітко продумано (маршрути, завдання, тести, фотоматеріали тощо). Такі форми роботи вимагають великої підготовчої роботи вчителя, але дають відмінні результати учнів. Зрозуміло, що кожен урок неможливо так підготувати, але прагнути до того, щоб зробити свої уроки незвичайними треба. Урок передбачає не напічкування учнів знаннями, а підготовку до життя, розвиток життєвих компетентностей.

 3. Дякую вам, Тетяно Вікторівно, за чудову, креативну, змістовну, оригінальну, сучасну форму роботи.
  Проведена колосальна робота : складені цікаві завдання, продумані маршрути, виготовлено необхідний роздатковий матеріал. Упевнена,що учням було цікаво. Дякую.

 4. Грандіозна робота проведена Тетяною Вікторівною. Квест – подорож продумана до деталей: складено маршрутні зупинки, підібрано завдання до них, виготовлено необхідний роздатковий матеріал, демонстраційний, продумано систему нарахування балів і заохочення за вдалу гру – подарунки. Учасники показали свої знання про рідний край, провівши цікаву і захопливу подорож.

 5. Краєзнавча робота завжди мене захоплює, велика вдячність вчителям. які займаються цією благородною справою. Тетяна Вікторівна обирає форму проведення – квест-подорож. Завдання на кожній зупинці відповідають меті подорожі. Зацікавили анаграми , питання-тести.