super@urok-ua.com

Збірник завдань з української мови 2 клас “Люби і знай свій рідний край”

Автор матеріалу: Збірник завдань з української мови 2 клас “Люби і знай свій рідний край”

Збірник завдань з української мови 2 клас “Люби і знай свій рідний край”
У збірнику подані індивідуальні завдання з української мови до тем, передбачених навчальною програмою 2 класу. Речення, тексти, фоторепродукції у завданнях дібрані так, що своїм змістом розширюють кругозір школярів, сприяють збагаченню знань з історії і сьогодення рідного краю.
Поданий у збірнику матеріал може бути використаний учителями початкових класів на уроках української мови, при вивченні курсу «Я і Україна. Громадянська освіта» та «Я і Україна. Природознавство», вихователями дошкільних навчальних закладів, педагогами-організаторами при проведенні виховних заходів, керівниками туристичних та краєзнавчих гуртків.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Збірка завдань – корисна методична знахідка для багатьох колег. Завдання розподілені за темами, всі пов*язані з Хмельниччиною. Сподобався зміст завдань, ілюстративне оформлення розробки.Посібник заслуговує на схвальну оцінку.

  2. Людмило Олександрівно! Вітаю ще раз! Ви залюблені в Хмельниччину – це однозначно! Підготувати таку збірку, де кожен рядок – ода рідному Поділлю! Мені сподобався есетичний вигляд, впорядкування, системність матеріалу. Завдання різноманітні, тому, їх можна використовувати для підготовки школярів до мовних конкурсів та олімпіад. Дякую за професіоналізм та бажаю успіхів!

  3. У збірнику практикуються завдання для системного повторення основних правил з української мови. Учитель підібрала народознавчий матеріал , що виховує патріотичні почуття учнів. Фоторепродукції сприяють збагаченню знань. Дякую.

  4. Я в захопленні від вашого збірника вправ. Проведена величезна робота, але все так красиво! Сподобалося все: і завдання, і тексти , і те, що використано багато дитячої творчості. Надихнули на роботу. Дякую!

  5. Людмило Олександрівно! Ви демонструєте цілий комплекс завдань з української мови, які допоможуть вчителям для індивідуального навчння, диференційованого, випереджувального. Також завдання можуть бути корисними для підготовки учнів до олімпіад, конкурсів учнівської творчості, тощо. Дякую за матеріал!