mail@urok-ua.com

Квест “По закамарках школи”

Даний квест допоможе розвивати в учнів інтерес до різних навчальних предметів, виховувати комунікабельність та активність. У квесті запропоновано спілкування з учителями школи.

Квест

 • : Прасок Анастасія Олександрівна
 • : учитель інформатики
 • : КУ Сумська СШ І-ІІІ ступенів №29, м. Суми
 • Квест По закамарках школи
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
903

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. Дана форма проведення заходу, наразі, актуальна. Вчитель намагається зацікавити учнів сучасною грою, добирає різнопланові завдання. Колеги можуть запозичити ідею Анастасії Олександрівни та доповнити розробку власною інформацією.

 2. Квести-це цікавинка для дітей.Їм це дуже подобається. Ваш квест не поганий ,але можна було б добавити трішки більше завдань.Думаю їм було б цікавіше.Але дякуємо і за такий простий і зрозумілий КВЕСТ.

 3. Квест – це нове і сучасне та дуже подобається учням. Ваша ідея цікава, і питання гарні. Але я б запропонувала хоч по 3 питання кожній команді. Ваш квест беру собі для роботи. Дякую.

 4. Розробляла сама квест, тільки кожне наступне завдання ховала в стінах школи і щоб учні його знайшли вони мусили розв’язати попереднє завдання. Ідея Прасок А.О. є також цікавою, даний квест активізує пізнавальну діяльність учнів з усіх предметів, вчить працювати у команді. Робить шкільне життя цікавішим.

 5. Повністю згодна з попереднім коментарем. Квест – сучасний, інтерактивний, розвивально-пізнавальний вид рухової діяльності учнів. А ще так насичено цікавими питаннями! Обо’вязково проведу в своїй школі ! Дійсно, ще раз перевіримо вміння працювати в команді та швидко вирішувати поставлені завдання!

 6. Цікавий вид роботи для учнів середньої школи. Мандруючи станціями, команди вирішують поставлені завдання. Сподобалась тісна співпраця педагогів з учнями. Квест сприяє розвиткові компетентностей школярів.