mail@urok-ua.com

Сценарій позакласного заходу для учнів 5-11 класів “Мовознавчий квест”

Мовознавчий квест – одна з інноваційних форм роботи з дітьми на уроках і в позаурочний час, це інтелектуальна та динамічна гра, суть якої полягає в проходженні командоювказаного маршруту за умови виконання різних завдань.Використання вчителем запропонованого квесту сприятиме формуванню в учнів компетентностей і компетенцій, актуалізації знань з української мови, а також становленню громадянина, інтелектуально розвиненої і морально зрілої особистості.

Сценарій позакласного заходу

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Олена Григорівна застосовує інноваційні методи й цим зацікавлює учнів своїм предметом. Вивчення української мови таким чином, матиме більший результат, на мою думку, ніж звичайний стандартний урок. Дякую.

  2. Дякую Вам за реалізацію цікавих та сучасних ідей! Таку роботу можна використовувати під час проведення тижнів української мови. Завдання такі цікаві, що учні не лише зможуть проявити свої знання, а й отримають справжню насолоду від роботи.

  3. Олена Григорівна! Нові форми навчання-це те, що потребують сьогоднішні учні. Ви креативно підійшли до розробки свого заходу. Я впевнена – це дітей зацікавить. У своїй роботі я використаю ваш матеріал. Творчого вам злету та креативності у роботі!

  4. Розробка позакласного заходу мені дуже сподобалась. Завдання логічно побудовані та є цікавими. Квест – це саме та форма роботи, яка приносить учням величезне задоволення та користь. Матеріал має свою цікавинку, тож я його вже завантажила і обов*язково проведу таку роботу зі своїми учнями. Дякую за прекрасний матеріал!