mail@urok-ua.com

Сценарій позакласного заходу для учнів 5-11 класів “Вечорниці”

Цей захід ознайомлює учнів з народними звичаями, традиціями, мистецтвом (піснями, танцями, іграми, загадками); виховує почуття патріотизму, інтерес до української літератури, створює умови для самореалізаціїі учнів.

Сценарій

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Цікавий сценарій позакласного заходу — українських вечорниць. Вчителька логічно та послідовно поєднує народні традиції та обряди, твори художньої літератури та фольклорні (загадки, скоромовки), музичні тексти, хореографічні елементи. Дякую.

  2. Вчителька використала для проведення вечорниць народні пісні,інсценізацію з творів українських письменників,українські народні обряди,веселі загадки.Дійсно,побуваючи на таких вечорниціях,довго не забудеш веселощів та забав! Дякую

  3. Що може бути кращим за українські вечорниці? Тільки самі вечорниці! Це не монотонна розповідь, а театралізоване дійство з піснями, загадками, забавками.Дякую за розробку, за створення позитивного настрою.

  4. Чудовий захід у якому вчитель гармонійно поєднала народні пісні , обряди та українські літературні твори. Дійсно, погоджусь з колегою, що сценарій свята вечорниць є доволі нестандартним. Дякую Вам за оригінальну розробку.

  5. Гарний цікавий захід. Дуже гарно поєднано уривки творів. Свято нестандартне. Мені сподобалось. Дивуюся, як вчителі уміють у вже стандартні вечорниці внести щось нове і оригінальне. Дякую.