mail@urok-ua.com

Сценарій позакласного заходу для учнів 5-11 класів “Вечорниці”

Цей захід ознайомлює учнів з народними звичаями, традиціями, мистецтвом (піснями, танцями, іграми, загадками); виховує почуття патріотизму, інтерес до української літератури, створює умови для самореалізаціїі учнів.

Сценарій

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
470

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вчителька використала для проведення вечорниць народні пісні,інсценізацію з творів українських письменників,українські народні обряди,веселі загадки.Дійсно,побуваючи на таких вечорниціях,довго не забудеш веселощів та забав! Дякую

  2. Що може бути кращим за українські вечорниці? Тільки самі вечорниці! Це не монотонна розповідь, а театралізоване дійство з піснями, загадками, забавками.Дякую за розробку, за створення позитивного настрою.

  3. Чудовий захід у якому вчитель гармонійно поєднала народні пісні , обряди та українські літературні твори. Дійсно, погоджусь з колегою, що сценарій свята вечорниць є доволі нестандартним. Дякую Вам за оригінальну розробку.

  4. Гарний цікавий захід. Дуже гарно поєднано уривки творів. Свято нестандартне. Мені сподобалось. Дивуюся, як вчителі уміють у вже стандартні вечорниці внести щось нове і оригінальне. Дякую.