mail@urok-ua.com

Година спілкування для учнів 3-4 класів на тему: Учимося доброти

Година спілкування для учнів 3-4 класів на тему: Учимося доброти
Година спілкування була проведена з метою виховання в дітей доброзичливості, любові до ближнього. Допомогла удосконалити мовлення, пам’ять, творчі здібності дітей, артистичні дані; збагатила словниковий запас учнів.

Вікно перегляду документа

  • : Горщарук Наталія Миколаївна
  • : вчитель початкових класів
  • : Дубечненська ЗОШ І – ІІІ ступеня с. Дубечне
  • Година спілкування Учимося доброти
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Методично побудована година спілкування для учнів молодших класів, учні навчаються бти ввічливими, уважними до оточуючих, видно, що дітям сподобалося інсцінувати байки. Цікава вправа “Храм добра”. Дуже гарно, що сфотографували своїх дітей, це назавжди залишається у пам’яті. Дякую за розробку.

  2. Виховна година побудована з урахуванням вікових особливостей учнів. Вчитель використовує віршований, ігровий, пісенний матеріали. Учні дізнаються про силу добра , казковий персонаж вносить виховний та розважальний моменти.

  3. Перед дітьми поставили дуже благородну мету: усім відомого негативного персонажа -Бабу Ягу- перетворити на Людину. І через гру, виконуючи різні завдання Баба Яга вчиться таким необхідним людським якостям. Чудово, коли діти розуміють, що все можливо. Хороша ідея з “Храмом добра”. Дякую.