mail@urok-ua.com

Година спілкування “Поінформованість – наше гасло у боротьбі зі СНІДом” для учнів 9-11 класів

Година спілкування ” Поінформованість – наше гасло у боротьбі зі СНІДом” для учнів 9-11 класів проведена у формі рольової гри з використанням мультимедійної презентації, а також інтерактивних форм, які допоможуть поглибити знання про ВІЛ і СНІД, історію їх виникнення та шляхи передачі, пропагувати здоровий спосіб життя серед молоді, формувати загальнолюдські цінності: співпереживання, готовність прийти на допомогу, уміння вирішувати проблемні ситуації.

Година спілкування

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Захід проведено у формі рольової гри і містить відомості про поширення ВІЛ, поради як вберегтися від зараження, права ВІЛ-іфнікованих. Презентація наочно дає змогу застерегти дітей від страшної хвороби. Дякую.

  2. Ніколи не зайвим буде нагадування старшокласникам про небезпеку СНІДу. Дуже сподобались статистичні дані про захворювання, розміщені в презентації. Добротна пізнавальна розробка заслуговує щирої подяки авторці

  3. Матеріал пропагує здоровий спосіб життя, попереджає небезпеку страшного захворювання. Така публікація буде корисною класним керівникам, психологам та соціальним педагогам. Робота є актуальною.

  4. Представлений матеріал години спілкування сприяє формувати найкращі людські цінності. Одночасно за допомогою статистичних даних, презентації порушують питання здорового способу життя.Зібраний і опрацьований матеріал дуже корисний і на часі. Дякую.

  5. Ви розкрили досить актуальне питання на даний час. Презентація добре підготовлена та розкриває всю суть питання. Досить цікавим є те що було конкретезовано статистику захворювання та смертності населення України від Снід. Мені буже був корисним даний матеріал дякую за таку класну публікацію!

  6. Вивчення порушеного питання потребує значної відповідальності усіх учасників заходу. Година спілкування передбачає висвітлення пізнавальної інформації про небезпечне захворювання, з такою інформацією слід ознайомитися також і дорослим, не лише учням. Для проведення години спілкування здійснено чималу підготовчу роботу, адже в розробці ми спостерігаємо виступи лікаря, соціального педагога, історика, репортерів (учнів). Важливим моментом заняття є етап “Міф та реальність”. Також презентація є невід”ємною частиною заходу. Світлини, які подаються до основного матеріалу, є свідченням того, що такий захід дійсно проводився вчителем. Дякую за корисну публікацію!