mail@urok-ua.com

Інформаційно-діагностична година на тему: “Темперамент особистості”

У даній роботі пропонується матеріал для проведення виховного, інформаційного та діагностичного заняття для учнів ПТНЗ. Де метою занять є:

визначення типу темпераменту кожного учня;

розширення знань учнів з основ психології, про індивідуальні особливості людей;

виховання толерантності;

розвиток розумових здібностей учнів.

  • : Кулакова Катерина Андріївна
  • : Соціальний педагог
  • : Державний навчальний заклад "Запорізьке вище професійне училище "Моторобудівник"
  • ІНФОРМАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНА ГОДИНА
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Під час заходу діти знайомляться з типами темпераментів. Дані знання знадобляться в житті, допоможуть вірно оцінити вчинки, поведінку. людини.Використання відео осучаснює захід. Дякую.

  2. Матеріал даної роботи стане у пригоді класному керівнику, допоможе краще зрозуміти поведінку учнів. Та й для учнів, особливо старших класів, допоможе розібратися у своїх діях чи навпаки бездіяльності.Дуже вдало підібрані відеоролики: цікаві, сучасні, сподобаються учням. На мою думку, варто було б додати розшифровку до тестів

  3. Темперамент – це такі особливості психіки, які проявляються в тому, наскільки людина швидко або повільно діє, говорить; як глибоко переживає різні події.
    Знайомство з деякими специфічними рисами класичних типів темпераменту допоможе знайти ці риси у однокласників і близьких. А це дозволить оцінити своєрідність кожного і навчитися взаємодіяти один з одним. Тому даний захід є доречним. Добре,що автор використовую ІКТ.

  4. Сучасний, завершений і цікавий захід! Може бути використаний як у старшій так і у середній ланці школи. З методологічного боку побудований вірно, має висновки, які діти, до речі роблять самостійно, а це немаловажно!