super@urok-ua.com

Інформаційно-діагностична година на тему: “Темперамент особистості”

Автор матеріалу: Інформаційно-діагностична година на тему: “Темперамент особистості”

У даній роботі пропонується матеріал для проведення виховного, інформаційного та діагностичного заняття для учнів ПТНЗ. Де метою занять є:

  • визначення типу темпераменту кожного учня;
  • розширення знань учнів з основ психології, про індивідуальні особливості людей;
  • виховання толерантності;
  • розвиток розумових здібностей учнів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Захід вийшов цікавий, доступний, легкий для сприймання, добре продумана діагностика, підбірка матеріалів по типах темпераменту зацікавлює. Захід має практичне спрямування, автор підкреслює, для чого учасникам ця інформація, як її використати в житті. З мого досвіду: після ознайомлення з типами темпераменту, всі діти хочуть бути сангвініками, бачать в ньому лише позитив. Тому доцільно акцентувати, що немає хороших чи поганих темпераментів, а у кожному є свої сильні і слабкі сторони, і добре знати, в чому твоя сила, в чому слабкість. І можна змінити свої мінуси хоча б на нейтрал, як не на плюс.

  2. Мені сподобалося, що ви змогли зацікавити учнів, змотивувати їх на подальшу роботу, постійно задавали їм питання. У вас відбулося активне слухання та зворотній зв’язок. Ваша розробка також буде цікава психологам, вчителям та вихователям.

  3. Дуже сподобалася ваша розробка, Катерина Андріївна, в ній багато чого можно почерпнути для себе: пим’ятка “Круг Айзенка”, види темпераменту, доречно викорастині ссилки на відео, цікава практична частина. Думаю, що багатьом педагогам буде корисна ваша родробка. дякую.