mail@urok-ua.com

Інтегроване заняття з української мови та літературного читання у 4 класі

Інтенрований урок допоможе дітям закріпити поняття про речення за метою висловлювання та інтонацією, виробити вміння складати речення самостійно; закріпити знання про підмет і присудок як граматичну основу речення, розвивати вміння визначати його основу й встановлювати зв’язок слів в реченні, вміння поширювати речення;розвивати увагу, вміння працювати у групі; познайомитись з творчим і життєвим шляхом Д. Павличка, розвивати творче мислення, збагачувати словниковий запас учнів; виховувати любов до рідної землі.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Чудовий урок! Вдала інтеграція. Різні види роботи, прекрасні завдання, які відповідають поставленій меті. Одразу видно, що вчитель майтер своєї справи.

  2. Прекрасний урок, гармонійно інтегровано читання з мовою, творчі завдання, сучасні форми та методи роботи, гарна презентація. Вчитель – молодець!

  3. Урок сучасний, із застосуванням інноваційних технологій, підібрано гарні творчі завдання, мету уроку досягнуто, вчитель – молодець!

  4. Урок змістовний та гарний. Завдання дозволяють досягти мети уроку. Учні працюють в групах, вчитель творчо підійшов до цього питання. Подано додатки, що схвально. Презентація до уроку корисна, доступна для сприйняття учнів. Дякую!