super@urok-ua.com

Інтегрований урок навчання грамоти, 1 клас. Читання і письмо букви З

Автор публікації
Автор матеріалу: Інтегрований урок навчання грамоти, 1 клас. Читання і письмо букви З
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Стрижівська ЗОШ І-ІІІ ст

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Тема уроку: Читання і письмо букви З.

Мета уроку:

  • Ознайомити учнів з буквою З, її назвою та звуковим значенням.
  • Навчити правильно артикулювати звук, читати склади та слова з буквою “зе”.
  • Навчити писати букву З, аналізувати її структуру та з’єднувати з іншими буквами.
  • Формувати комунікативну компетентність та навички аналізу.
  • Розвивати графічні навички та кмітливість.
  • Виховувати старання та любов до природи.

Обладнання: ноутбук, мультфільм-презентація “Українська абетка”, таблиці з буквою З, каса букв та звукового аналізу слів, зошит з прописами.

Хід уроку:

  1. Організація класу та правила поведінки.
  2. Актуалізація опорних знань: загадки, мовна розминка, звуко-буквений аналіз.
  3. Повідомлення теми та мети уроку.
  4. Вивчення нового матеріалу: виділення звука, словникова робота, графічний аналіз букви З.
  5. Закріплення вивченого матеріалу: письмо, фізкультхвилинка, робота за Букварем.
  6. Підсумок уроку та рефлексія.
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Велика різноманітність завдань, що використовується в ході уроку, сприяли підвищенню інтересу дітей до праці, формування позитивної шкільної мотивації. Етапи уроку були логічно взаємопов’язані і випливали один з одного.

  2. На Вашому уроці задіяні різні форми роботи – це сприяє розширенню знань учнів з теми. Кожне завдання пов’язане з темою уроку, має логіку. Впевнена, що учням сподобався урок, що ніхто не відчув себе зайвим, що вони його добре засвоїли. Дякую!

  3. Вчитель створила розвивальний освітній простір на уроці. Особливо сподобалось використання диференційованих завдань.Застосування різних інтерактивних вправ, сприяє розвиткові евристичного рівня творчої активності.

  4. Урок доступний і посильний, послідовний. Обрані шляхи інтеграції, комплекс прийомів, завдань сприяли реалізації поставленої мети, зміцненню навичок читання і правопису букви “з”. Корисними є диференційовані завдання письма складів і слів з буквою, що вивчається. Можна було б більше продумати форму проведення розвитку мовлення, аби краще зацікавити учнів до творчого процесу (гра, чи вправа на взаємодію: “Розкажи сусідові”, “Ротаційні трійки” тощо). Приваблює, коли проводиться на уроці робота з фразеологізмами.