mail@urok-ua.com

Інтегрований урок української літератури та етики. Bасиль Королів-Старий «Потороча Хрипка». Що значить бути доброю людиною

Відкритий урок містить різні форми роботи, що дає можливість учителю задіяти до роботи всіх учнів класу. Інтегроване заняття проведено на конкурсі “Вчитель року” у номінації “Українська мова та література”

 • : Кудрицька Леся Анатоліївна
 • : вчитель української мови та літератури
 • : Сорокотязьке НВО "ЗОШ I-II ступенів-дитячий садок" Білоцерківської районної державної адміністрації
 • -Інтегрований урок української літератури та етики
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
167

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Дякую за чудові ідеї! Подобаються запропоновані методи роботи з учнями, адже також їх використовую у роботі зі своїми учнями. Впевнена, що “Трибуна істини” не залишить нікого поза увагою. Дякую!

 2. Я вважаю, що урок цікавий, насичений різними видами роботи, відчувається, що вчителька продумувала його не один день. Думаю, ота “Трибуна істини” зачепить душу кожного учня.

 3. Приємно переглядати матеріали, які були представлені на конкурсах. Урок нараховує багато видів роботи, дуже добре, якщо вчитель встигає продуктивно все опрацювати з учнями. Цікавою є зустріч з автором, капелюшки під час підсумку.

 4. Ваш урок дуже цікавий та нестандартний.Ви використовуєте багато різноманітних інтерактивних прийомів та методів роботи на уроці,Усе продумано,виважено.Але етапи уроку Ви не виділили цифрами, а просто написали. Існують вимоги ,як писати конспект уроку. Вивчення нового матеріалу, а в ньому повинні бути всі етапи.Гляньте на вимоги. А метод “Гранування” хіба так пишеться? Треба все перевіряти.Але за Вашу творчість вдячна.